Loading…

Naprawa Wózków Inwalidzkich Warszawa

Naprawa oraz serwis wózków inwalidzkich. Możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb.
Kontakt

Jak dbać o elektryczny wózek inwalidzki aby służył nam jak najdłużej?



Kilka rad dotyczących tego jak prawidłowo dbać o elektryczny wózek inwalidzki ze szczególnym uwzględnieniem akumulatorów. Rozmowa z serwisantem Michałem z firmy Ottobock Polska. Ogólne zasady dotyczą wszystkich wózków elektryczny nie tylko tych od Ottobock. Ostatni fragment filmu poświęcony ładowarkom dotyczy tylko i wyłącznie produktów Ottobock.

Jeśli potrzebujesz pomocy np. w doborze wózka inwalidzkiego, pionizatora, przystawki do wózka lub innego sprzętu rehabilitacyjnego – zapraszam do kontaktu!

tel.: 796 963 333 (woj. opolskie, śląskie, dolnośląskie)
mail: marta@bezprzeszkod.com
ig: https://www.instagram.com/martabezprzeszkod/
facebook: https://www.facebook.com/MartaBezPrzeszkod/

Ostrzeżenie
Niniejszy film stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne. Autorskie prawa osobiste oraz autorskie majątkowe do filmu przysługują Marcie Kosiel-Zjeżdżałka.

#MartaBezPrzeszkod #WózekInwalidzki #Niepełnosprawność

Youtube Naprawa oraz serwis wózków elektrycznych inwalidzkich oraz zwykłych, Naprawa Wózków Inwalidzkich w Warszawie.

9 thoughts on “Jak dbać o elektryczny wózek inwalidzki aby służył nam jak najdłużej?

  1. ja w invacare DTX SP już 4 rok użytkuje ale nie da się ładować po 10 lu 12 h skoro ładowarka po naładowniu dalej już nie ładuje zapala się że jest zielona w pełni naładowany i finito. mam watomierz i widze że spada pobieranie prądu już po naladowaniu.

  2. Jeżdżę swoim skuterem co najmniej 6 lat i nadal mam fabryczne aku, na których spokojnie robię ok. 30km jeżdżąc ciągle na najwyższej prędkości. W zeszłym roku robiłem test, jeżdżąc sobie spokojnie, na max 3/4 mocy i nakręciłem 80km 😀 Zazwyczaj wyjeżdżam stan akumulatora do dwóch ostatnich kresek (w sumie jest 6), zimą podczas postoju ładuje mniej więcej raz na miesiąc do pełna. To co mówi ten Pan serwisant, że powinno się doładowywać po każdej dłuższej przejażdżce to moim zdaniem nie do końca prawda. Znam ludzi którzy tak robili i bardzo szybko "zabijali" swoje aku. To tak, jakby podpinać telefon do ładowarki po każdej dłuższej rozmowie…

  3. To ja jestem dobry użytkownik, bo moje pierwsze akumulatory działały 12 lat. Ładowarki pokazują kiedy jest naładowany. Zawsze zaczynałam ładować ja zaczynało dochodzić do czerwonych światełek na wyświetlaczu. Niestety akumulatory w serwisach są 3x droższe niż takie same w sklepach. Niestety, żerują na nas

  4. Polemizowałbym z tym co twierdzi serwis. Po 1 producenci wózków nie dają najlepiej dobranego akumulatora do wózka tylko dają najtańszy Przykład w moim pcbl delux Producent dał akumulatory Haze które są najtańsze ale wątpliwe jakościowy po 2 latach padły. Nie zgadzam sie też z twierdzeniem że 2 lata życia akumulatora to standard bo to zależy od ilości cykli i od stopnia rozładowań, średnia ilość cykli to 1200 rozładowań przy ładowaniu co dzień daje nam 360 cykli rocznie. Nich też nie wspomniał że serwisy liczą sobie ogromne prowizje za kupno akumulatora u nich

Dodaj komentarz

Zadzwoń!